از کجا شروع کنم..؟

تجهیزات :

اولین مرحله برای ورود به تدریس آنلاین داشتن ابزار آن است . پلتفرم ادوبی کانکت به شما اجازه میدهد تا از تمام دستگاه ها مانند موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و پی سی بتوانید تدریش خود را انجام دهید ولی پیشنهاد ها به ترتیب لپ تاپ ، پی سی ، تبلت و سپس موبایل است.

آموزش و آماده سازی  :

پس از عبور از مرحله تجهیزات باید آموزش های لازم را جهت شروع به کار ببینید مجموعه ترنم اکسین یک جلسه آموزش رایگان برای راه انداری تجهیزات و نرم افزار مورد نیاز و همچنین در آن جلسه امکانات کامل ادوبی کانکت و هر آنچه به آن نیاز دارید ارائه خواهیم داد.

دریافت کلاس رایگان :

شما میتوانید از مجموعه ما برای شروع به مدت یک هفته (با محدودیت 5 ساعته) بصورت رایگان از سیستم تدریس آنلاین استفاده کنید که به اطمینان کامل در مورد کلاس آنلاین برسید.

دریفت کلاس رایگان 

خرید کلاس :

شما میتوانید بسته به نیاز خود از مجموعه ما کلاس تهیه کنید که با توجه به ظرفیت و تعداد کلاس های شما هزینه متفاوت است از این رو پیشنهاد میشود با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین و یا مستقیما با مدیر بخش فروش آنلاین تماس بگیرید.

تماس با ما

09365249788

برگزاری کلاس ها :

پس از گذرندان این مراحل شما آماده برگزاری کلاس ها هستید . در کنار کلاس آنلاین شرکت ترنم اکسین بر بستر وبسایت خدماتی همچون کوییز و آزمون تشکیل دوره در سایت جهت اشتراک گذاری جزوه و ویدئو ها جهت حذف ارتباط در شبکه های اجتماعی به شما ارائه میشود و میتوانید دوره های خود را در وبسایت به فروش برسانید.
بستن
Start typing to see products you are looking for.

سبد خرید

بستن
رفتن به بالا